Máme za sebou první měsíc našeho školního roku. Letos jsme začínali o trochu později a to 5. září.  V létě začala velká rekonstrukce školy, která by nám za rok měla přinést o patro navíc a doufejme i novou tělocvičnu.

V 1. třídách jsme přivítali nově 36 prvňáčků, kteří se velmi rychle aklimatizovali a užívají si našich školních a družinových aktivit. Noví i stávající rodiče se měli možnost sejít jedno dopoledne při snídani v hotelu Pyramida, kterou zorganizovala naše rodičovská asociace. V pátek 23.září se nám podařilo uspořádat Rodinný piknik na zahradě školy, kde jsme se všichni sešli a byli jsme rádi, že nám k tomu svítilo slunce. Společným tématem měsíce září byl respekt a tak doufáme, že v respektu a s respektem se nám podaří vstoupit do dalších nejen podzimních měsíců.