Všechny zájemce o Základní školu Duhovka zveme na dny otevřených dveří, které se tradičně konají v listopadu a v březnu.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Pro školní rok 2023/24 plánujeme na úterý 21. 11. 2023 (1. i 2. stupeň), čtvrtek 7. 3. 2024 (1. i 2. stupeň) a úterý 30. 4. 2024 (pouze 2. stupeň).

Den otevřených dveří je příležitost k prohlídce prostor školy a rozhovoru se zástupci školní komunity. Pro ty, co by rádi prošli školou za “plného provozu” a měli tak alespoň na malou chvíli možnost nahlédnout do fungující montessori třídy, jsou rozhodně nejvhodnější dopolední hodiny. Věříme, že fyzická návštěva a reálná zkušenost s montessori připraveným prostředím jsou nenahraditelné a nepřenositelné jakýmkoliv médiem. Přijďte se podívat, jak naše škola funguje a zažít na vlastní kůži nadšenou a tvořivou atmosféru, kterou vytváří děti, rodiče, učitelé a všichni ostatní zaměstnanci.