Všechny zájemce o Základní školu Duhovka zveme na dny otevřených dveří, které se tradičně konají v listopadu a v březnu. Termíny a podrobný program Dnů otevřených dveří pro školní rok 2023/24 včas zveřejníme na této stránce.

Termíny pro školní rok 2023/24 plánujeme na úterý 22. 11.2022 a čtvrtek 9. 3.2023.

V dopoledních hodinách je možné nahlédnout do výuky a seznámit se základními principy montessori pedagogiky. Rodiče se mohou setkat s vedením, našimi studenty i s rodiči současných studentů. Věříme, že fyzická návštěva a reálná zkušenost s montessori připraveným prostředím jsou nenahraditelné a nepřenositelné jakýmkoliv médiem. Přijďte se podívat, jak naše škola funguje a zažít na vlastní kůži nadšenou a tvořivou atmosféru, kterou vytváří děti, rodiče, učitelé a všichni ostatní zaměstnanci.