Naše školní knihovna je malá, ale útulná, a přeplněná knihami, do kterých se nebojí zabořit nos ani nejistí čtenáři. Najdou v ní knihy beletrie, dětské poezie, velmi oblíbené komiksy i různé encyklopedie. Knihovnu se snažíme doplňovat novými tituly, ať už v českém nebo anglickém jazyce. Náš čtenářský koutek mohou využívat naši učitelé se svými žáky, družina, či sami malí knihomolové. Často se stává, že děti v naší knihovně ztrácí pojem o čase a rodiče pak na ně často čekají.

Sdílená školní knihovna v jídelně

Rodičovská asociace vybudovala v jídelně školy sdílenou knihovnu pro děti a rodiče Duhovky ZŠ, která funguje na principu volné výměny knih. Pokud máte doma již nějaké knihy dočtené, přineste je ke sdílení s ostatními a pokud najdete v jídelní knihovně nějakou knihu, kterou si chcete přečíst, klidně si ji volně půjčte domů.