Létem 2022 započalo významné rozšíření a přebudování školy, abychom dětem na 1. i 2. stupni připravili inspirativní a prostorné zázemí. Vznikne celé nové patro, kde své místo najdou kmenové učebny pro Middle School, zázemí pro učitele a velká studovna s knihovnou. Některé prostory postupně zrenovujeme, zejména družinu a IT nadšence určitě potěší i nový IT room.

Součástí projektu je i zrealizování našeho dlouhodobého snu a to přinést dětem vlastní tělocvičnu. Na její střeše vznikne vzdušná učebna, která bude variabilně sloužit jako výtvarný ateliér a odborná laboratoř pro výuku chemie, biologie a fyziky. K realizaci celé stavby najednou nám však chybí 43 mil. Kč a proto jsme se rozhodli vydat cestou k dárcům, kteří nám chtějí s naším záměrem pomoci.

Klikněte na náš web a dozvíte se více.

Tělocvična & Ateliér 2023

Srdečně děkujeme všem, kteří nás podporují ! ❤