Na začátku byl velký sen. Krom vybudování nového zázemí pro Middle School také o vlastní velké tělocvičně, prosluněném výtvarném ateliéru a odborné laboratoři pro přírodovědné bádání. Na to však nám už nezbývaly finance a stáli jsme před rozhodnutím, zda se o to pokusíme, či náš sen nejméně o 10 let odložíme. Rozhodli jsme se to nevzdat!         

Díky naší úžasné duhovkové komunitě, přátelům a podporovatelům naší školy se podařilo neuvěřitelné, získat potřebných 43 mil. Kč a dnes víme, že můžeme kompletně celou stavbu dokončit a to v plném rozsahu a i v původně plánovaném termínu.

Nesmírně nás těší, že máme možnost dětem společně vybudovat místo, které bude žít sportem a společným setkáváním. Místo pro fantazii, umělecké tvoření a soustředěného vědeckého bádání. Jednoduše místo zážitků, emocí, tvoření i odpočinku, plné světla a příjemné atmosféry pro všechny. Otevíráme v únoru 2024! Těšíme se MOC! 

“Děti mají ke svému prostředí odlišný vztah než my ... děti ho absorbují. Věci, které vidí, si nejen pamatují, ale stávají se součástí jejich duší.“
Dr. Maria Montessori

Všem našim laskavým dárcům a podporovatelům ZE SRDCE DĚKUJEME!
Vaše škola Duhovka 

Vše o našem projektu se dozvíte ZDE