Talent show je událost, při níž mohou všechny děti z družiny ukázat na pódiu svůj talent spolužákům, rodičům, učitelům a všem, kdo se chtějí přijít podívat. Pro všechny je to slavnostní den a příležitost se setkat na půdě školní zahrady.

Děti mají příležitost ukázat, co se naučily v kroužcích, kterých se během školního roku účastnily, ale mohou se zúčastnit i ty, které se své dovednosti naučily jinde.

Za podpory naší nové vedoucí kroužků Lenky a vedoucího družiny Petera coby moderátorů, naším skvělým panem školníkem Josefem coby technikem a zkušenou učitelkou hudby Julií, která nám dělala hudební doprovod, vystoupily děti se svými písněmi, hudebními skladbami a tanci.

Publikum bylo nadšené a v krásném letním dni nechyběla káva a občerstvení. Už teď se těšíme na další ročník.

Byl to krásný den!