Srdečně zveme všechny muže z Duhovky i mimo ni na BENEFIČNÍ SEMINÁŘ "ROLE MUŽE aneb muž jako partner, jako otec, jako businessman”. Večerem vás provede zkušený business kouč a lektor Jan Bílý. Akce se koná pod záštitou Tomáše Janečka. Výtěžek ze vstupného bude věnován na výstavbu nové tělocvičny, výtvarného ateliéru a laboratoře pro ZŠ Duhovka.

POZVÁNKA

31. ledna 2023, 17:30 - 21 hod.
FORTNA, Hradčanské nám. 3/184 - Praha 1
Registrace a platba je ZDE.
90 % ze vstupného jde na fundraising Tělocvičny & Ateliéru 2023

Téma:
“Narozením dítěte se z muže-partnera a popřípadě „muže v byznysu“ stává otec, a tím součást pro něj nového společenského uskupení, které nazýváme rodinou. Hlavní pozornost jeho partnerky-ženy se přesouvá z něho na dítě. A i když se stále víc mužů ve stále větší míře podílí na výchově dětí, přeci jen je zde hluboce zakořeněná tradice otce jako živitele rodiny. Tím se mění nejen jeho partnerství, ale i do jisté míry i jeho vztah k práci.”

“Podíváme se společně - v čistě mužské společnosti - na tyto hluboké změny, které nejsou lehké, ale které mohou přispět k osobnostnímu rozvoji, zvědomění si své role a také k jisté moudrosti každého z nás,” doplňuje Jan Bílý.

PROGRAM

  • 17:30 Otevření brány Fortny
  • 18:00 - 20:00 Seminář
  • 20:00 - 21:00 Raut a volná diskuse

Těším se na vás všechny!

Srdečně,
Váš Tomáš Janeček