Objednávka kalendáře

Kalendář dětí 2016: Duhovková PRAHA

(POUZE PRO RODIČE ŠKOLY)

Každý rok naše děti tvoří Duhovkový kalendář. Tématem letošního kalendáře bylo naše hlavní město - PRAHA a to nejen z důvodu, že je to město ve kterém žijeme, pracujeme, chodíme do školy, ale i proto, že příští rok bude Praha slavit výročí 700 let od narození Karla IV.

Pro jednotlivé třídy jsme připravili témata, s učiteli se budou zabývat historií, dějinami, současnou architekturou, ale i hudbou, dopravou, ostrovy, divadly, pověstmi. Nedílnou součástí tohoto projektu byly také výlety a vyhledávání více informací, sdílené prožitky daly větší prostor a možnosti při samotné výtvarné realizaci.

Tento výtvarný projekt zaštiťuje Happy, učitelka výtvarné výchovy, která zároveň rozdělila projekt nejen tématicky, ale i podle ročních období a barev jednotlivých tříd, vč. ateliéru a družiny.

Kalendář letos bude velikosti A2 a každé dítě se bude na tvorbě podílet v rámci výuky výtvarné výchovy a jeho kreativita bude v kalendáři patřičně zaznamenána (jména dětí u jejich vlastního obrázku).

Kalendář za cenu 250 Kč/kus si můžete objednat zde!
Ukázky obrázků dětí: