websites.2.newsList.textImageAlt
V základní škole Duhovka se stále něco děje. Na této stránce najdete aktuální pozvánky, informace o dění ve škole a o tom, s dětmi plánujeme a také střípky z akcí a výletů.
Zveme všechny zájemce o 2. STUPEŇ (6. - 9. třída) česko-anglického montessori vzdělávání v ZŠ Duhovka na Den otevřených dveří, který se koná 30. 4. 2024. Program dne naleznete na tomto odkazu.
Představujeme informační web o našem záměru přistavět v areálu ZŠ Duhovka budovu pro čtyřleté a osmileté gymnázium.
Ten, kdo čte rád, má klíč od nekonečného světa fantazie, příběhů a vědění. Jedinečná metodika z dílny pedagogů ZŠ Duhovka usnadňuje nejmenším dětem začátek jejich krásné cesty ke čtení. Přijďte se inspirovat na seminář, kde se s vámi rádi podělíme o cenné zkušenosti a představíme vám originální pomůcky. Pro učitele 1. tříd ZŠ,…