websites.2.newsList.textImageAlt
V základní škole Duhovka se stále něco děje. Na této stránce najdete aktuální pozvánky, informace o dění ve škole a o tom, s dětmi plánujeme a také střípky z akcí a výletů.
Představujeme informační web o našem záměru přistavět v areálu ZŠ Duhovka budovu pro čtyřleté a osmileté gymnázium.
Zveme všechny zájemce o česko-anglické montessori vzdělávání v ZŠ Duhovka na Dny otevřených dveří, které se konají 7. 3. 2024 (1. a 2. stupeň) a 30. 4. 2024 (pouze pro 2. stupeň) Konkrétní program naleznete na tomto odkazu.
Ten, kdo čte rád, má klíč od nekonečného světa fantazie, příběhů a vědění. Jedinečná metodika z dílny pedagogů ZŠ Duhovka usnadňuje nejmenším dětem začátek jejich krásné cesty ke čtení. Přijďte se inspirovat na seminář, kde se s vámi rádi podělíme o cenné zkušenosti a představíme vám originální pomůcky. Pro učitele 1. tříd ZŠ,…