Družina

Taky si z dětství pamatujete na družinu, kam se vám po škole nechtělo a vrcholem pedagogického zájmu bylo, jestli jste na oběd snědli „aspoň to maso“? My v Duhovce na to jdeme jinak a vytváříme pro vaše děti inspirativní prostředí, odkud se jim nechce jen tak odcházet. Nejen proto jsme vytvořili zónu pro rodiče, kteří si přišli vyzvednout své ratolesti, ale ty si ještě „nutně“ musí chvíli hrát…

Naším cílem je, aby byla družina pro děti hlavně příjemným místem, kde si po vyučování mohou formou hry rozvíjet celou škálu dovedností. Kromě různých her, soutěží, výtvarných a tvořivých dílniček náš program v průběhu roku zpestřují speciální akce, oslavy, karnevaly, přespání ve škole nebo výlety. Do vybraných aktivit rádi zapojíme i rodiče. To vše s důrazem na individualitu, péči, bezpečnost a vzájemný respekt.

Tým naší družiny tvoří čeští i angličtí pedagogové a vychovatelé.