resizer-small.png  resizer-small.png
resizer-small.pngEN Ško Gym Inst Grp
resizer-2x1.png

O škole

Kariéra v Duhovce

Vychovatel ve školní družině, ze které se dětem nechce domů

Duhovka Group tvoří ucelený systém vzdělávání pro děti od 1, 5 roku do 19 let. Základními pilíři jedinečného vzdělávacího projektu je česko-anglické prostředí a metoda Montessori. Na trhu působíme od roku 2008, provozujeme dvě mateřské školy, základní školu, gymnázium a institut zaměřený na vzdělávání dospělých. Firemní DNA, se kterou se u nás potkáte, je lidskost, vzájemný respekt a silný společný zájem vytvářet, prostřednictvím unikátního přístupu ke vzdělávání, lepší svět.

Vychovatel ve školní družině

Pro naši dvojjazyčnou montessori základní školu na Praze 6, hledáme dynamického kolegu, sršícího nápady a energií, a s vynikajícími organizačními schopnostmi na pozici:

Na této pozici bude Vaším úkolem:

  • zajištění aktivního trávení času dětí po vyučování
  • vymýšlet a ovládat širokou škálu volnočasových aktivit a aktivně se jich účastnit
  • dbát na bezpečnost, předcházet úrazům a konfliktům
  • péče o zdravý rozvoj dětské osobnosti v souladu s montessori pedagogikou
  • vytvářet přátelské, tvořivé klima a prostor ke smysluplnému naplnění volného času dětí
  • vymýšlet, organizovat a realizovat řadu neformálních akcí s dětmi a rodiči pro děti a pro rodiče

Kandidát musí splňovat následující požadavky:

  • Odpovídající pedagogická kvalifikace pro práci s dětmi
  • Český jazyk jako rodný jazyk, angličtina na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Praxe s dětskými kolektivy alespoň 2 roky je podmínkou
  • Schopnost přijmout odpovědnost, přirozená autorita
  • Výborné organizační dovednosti, schopnost řešit komplikované a nestandardní situace
  • Energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k práci a životu, která má radost z práce s dětmi
  • Všestrannost (sportovní aktivity, kreativní činnosti, edukativní hry,…)
  • Schopnost sdílet a v praxi žít Hodnoty Duhovky
  • Flexibilita a schopnost kooperovat v týmu

Nabízíme:

  • Týmovou i samostatnou, ale hlavně kreativní práci v tak trochu netradiční družině
  • Příležitost se podílet na budování jedinečného vzdělávacího bilingvního montessori systému
  • Příjemné pracovní prostředí a práci v anglicko-českém kolektivu nadšených lidí
  • Četné venkovní aktivity a velmi otevřené pole působení s dětmi
  • Osobní rozvoj
  • Nástup v posledním srpnovém týdnu

Všeobecné informace:

  • První pracovní smlouva je vždy na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Pracovní doba je převážně 11:30 – 18:00, dohodou možnost zkráceného úvazku do 17:00

Informace o pozici

Adresa
Nad Kajetánkou 134/9, Praha – Břevnov

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Vzdělávání a školství, VychovatelTyp pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahuTyp smluvního vztahu: pracovní s

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis Olze Svobodové, HR manager, e-mail: olga.svobodova@duhovkagroup.cz

Současně nabízíme pozici rodilého anglického mluvčího též do školní družiny, více info zde

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png